BestProducts

بهترین پکیج‌ها و دوره‌های آنلاین معماری

 

بهترین و مناسب‌ترین دوره معماری برای شما کدام است؟

شاید برای شما هم این سوال مطرح باشد که کدام‌یک از آموزش‌ها و پکیج‌های معماری سایت رادآرشیتکت برایتان مناسب‌تر هست؟

اگر تا حدودی با سایت رادآرشیتکت همراه بوده و آموزش‌های ما را دنبال کرده باشید، حتما متوجه سبک متفاوت آموزش‌های ما شده‌اید. به‌عنوان کسی که حدود ۱۵سال به‌صورت حرفه‌ای در زمینه معماری و سایر زیرشاخه‌های صنعت ساختمان (معماری، سازه، تاسیسات، اجرا و…) فعالیت داشته‌ام، سعی‌ام بر این بوده است که پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی سایت رادآرشیتکت بسیار عملی، کاربردی، پروژه‌محور و متناسب با نیاز بازار کار معماری در ایران باشد.

سال‌هاست در کنار کار اجرایی، سابقه همکاری با دفاتر مهندسی و شرکت‌های مهندسین مشاور معتبر را داشته‌ام و به‌خوبی با نیازهای بازار کار معماری و همچنین ضعف سیستم آموزشی در دانشکده‌های معماری آشنا هستم.

درواقع تمام تلاش من در سایت رادآرشیتکت این است که خلاء موجود بین آموخته‌های دانشگاهی و بازار کار واقعی معماری را پر کنم. تمام پکیج‌ها و دوره‌های آموزش معماری سایت رادآرشیتکت بر اساس همین اعتقاد شکل گرفته است. بنابراین این اطمینان را به شما می‌دهم که در هیچ‌کجا نمی‌توانید مشابه این آموزش‌ها را پیدا کنید.

 

از پکیج‌ها و دوره‌های آنلاین معماری سایت رادآرشیتکت خبر دارید؟

شاید اصلا تا حالا متوجه نشده باشید که ما در سایت رادآرشیتکت پکیج‌ها و دوره‌های حرفه‌ای معماری داریم. و یا شاید هم سری به صفحه محصولات سایت زده باشید، ولی دقیقا ندانید که کدام‌یک از پکیج‌ها و دوره‌های آنلاین معماری برای شما مناسب است.

در ادامه می‌خواهم توضیح مختصری درباره پکیج‌ها و دوره‌های معماری موجود در سایت رادآرشیتکت بدهم تا با خیال راحت بتوانید مناسب‌ترین دوره‌های معماری را با توجه به شرایط و نیازهای خودتان تهیه کرده و قدم‌به‌قدم در طراحی معماری حرفه‌ای‌تر شوید.

[row] [col span__sm=”12″ margin=”70px 0px 0px 0px”] [row_inner style=”small” v_align=”equal” h_align=”center” depth=”1″ depth_hover=”1″] [col_inner span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”3654″ link=”https://radarchitect.com/product/alefbayememari/”] [/col_inner] [col_inner span=”6″ span__sm=”12″ padding=”10px 10px 0px 0px” align=”left”]

الفبای طراحی معماری

آموزش اصول و مفاهیم پایه معماری به‌صورت کاملاً عملی و پروژه‌محور

 

مخاطب: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته معماری و عمران
مدرس: امیر راد نویسنده کتاب و مدیر سایت رادآرشیتکت
مدت زمان آموزش: ۵۰۰ دقیقه
فرمت: MP4 قابل پخش روی تمامی دستگاه‌ها

[button text=”اطلاعات بیشتر و سفارش” style=”underline” link=”https://radarchitect.com/product/alefbayememari/”] [/col_inner] [/row_inner]

الفبای طراحی معماری

دوره الفبای طراحی معماری یک دوره پایه در طراحی معماری است که در آن به آموزش کامل اصول و مفاهیم پایه معماری، به‌صورت کاملا عملی و پروژه‌محور می‌پردازیم.

در دوره الفبای طراحی معماری، صفر تا صد نکاتی که باید در طراحی، ترسیم و ارائه پروژه‌های معماری رعایت کنید، به‌طور کاملا عملی و پروژه‌محور آموزش داده شده است. از آشنایی با انواع خطوط به‌کار رفته در طراحی و ترسیم نقشه‌های معماری گرفته تا بررسی کامل تمام اجزای یک طرح معماری در پلان، برش و نما نظیر: انواع دیوار، انواع درب و پنجره، انواع پله، رمپ، تراس و… که به‌همراه نکات و ترفندهای اجرایی و به‌صورت کاملا عملی آموزش داده می‌شود.

در بخش پایانی این دوره هم نکات بسیار حرفه‌ای درباره شیت‌بندی و ارائه نهایی طرح معماری آموزش داده شده است. علاوه بر این، درباره مفاهیم و موضوعات مهمی مثل تنظیم مقیاس نقشه‌ها، شیت‌بندی، اندازه‌گذاری، مبلمان کردن طرح معماری، نحوه ترسیم صحیح برش ساختمان، آموزش کامل ترسیم برش انواع پله (پله یک‌طرفه، پله دوطرفه، پله سه‌طرفه، پله چهارطرفه و پله گرد) و… به‌طور کامل و به‌صورت تصویری آموزش داده شده است.

توصیه می‌کنم حتما نگاهی به صفحه دوره الفبای طراحی معماری بیاندازید و توضیحات کامل این دوره را مطالعه کنید.
توصیه من به تمام کسانی که می‌خواهند معماری را به‌صورت حرفه‌ای یاد بگیرند این است که حتی اگر تا حدودی با مفاهیم گفته شده آشنایی دارند، باز هم حتما این دوره را تهیه کنند. چرا که قطعا در این دوره با نکات و ترفندهای اجرایی بسیاری آشنا خواهید شد.

این دوره شامل ۲۲ فیلم آموزشی، به‌مدت‌زمان ۵۰۰ دقیقه می‌باشد. علاوه بر ۲۲ بخش آموزش، فایل‌های نمونه مکمل نیز به‌همراه این آموزش دراختیار شما قرار می‌گیرد. چندین آپدیت نیز تابه‌حال برای این دوره آماده شده که علاوه بر آن‌ها، تمام آپدیت‌های بعدی این دوره، به‌صورت کاملا رایگان در اختیار کسانی که این دوره را تهیه کنند، قرار خواهد گرفت.

همچنین با افتخار اعلام می‌کنم که این دوره ۱۰۰درصد ضمانت بازگشت وجه دارد. چنانچه این دوره را تهیه کردید و به‌هردلیلی از محتوای این دوره رضایت نداشتید، فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا تمام وچه پرداختی در همان‌لحظه به حساب شما بازگردانده شود.

[row_inner h_align=”center”] [col_inner span__sm=”12″ divider=”0″ margin=”30px 0px 0px 0px” align=”center”] [button text=”سفارش دوره الفبای طراحی معماری” color=”secondary” style=”bevel” size=”larger” radius=”10″ depth=”4″ depth_hover=”5″ icon=”icon-angle-down” link=”https://radarchitect.com/product/alefbayememari/”] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″ margin=”70px 0px 0px 0px”] [row_inner style=”small” v_align=”equal” h_align=”center” depth=”1″ depth_hover=”1″] [col_inner span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”878″ link=”https://radarchitect.com/product/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%b3%d8%a7%d8%b2/”] [/col_inner] [col_inner span=”6″ span__sm=”12″ padding=”10px 10px 0px 0px” align=”left”]

طراحی پولساز

آموزش صفر تا صد تمام مراحل طراحی یک پروژه واقعی

 

مخاطب: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته معماری و عمران
مدرس: امیر راد نویسنده کتاب و مدیر سایت رادآرشیتکت
مدت زمان آموزش: ۴۷۰ دقیقه
فرمت: MP4 قابل پخش روی تمامی دستگاه‌ها

[button text=”اطلاعات بیشتر و سفارش” style=”underline” link=”https://radarchitect.com/product/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%b3%d8%a7%d8%b2/”] [/col_inner] [/row_inner]

طراحی پولساز

به‌جرات می توانم بگویم طراحی پولساز یک آموزش استثنایی است که شاید کمتر کسی جرات تولید و انتشار چنین آموزشی را داشته باشد.

ایده اصلی این آموزش از آنجا ایجاد شد که همیشه بسیاری از کاربران سایت درخواست داشتند درباره روش طراحی ساختمان‌های مسکونی بیشتر بدانند و یاد بگیرند که چطور باید نقشه‌های یک پروژه کاملا واقعی و اجرایی را طراحی کنند. من هم تصمیم گرفتم از صفر تا صد مراحل طراحی یکی از پروژه‌های اجرایی، که بابت طراحی آن چندین میلیون تومان دستمزد دریافت کرده بودم را به‌طور کامل و به‌همراه تمام توضیحات مکمل ضبط کنم.

نتیجه کار بسیار عالی‌تر از چیزی شد که فکر می‌کردم. حدود ۸ ساعت آموزش کامل که در آن از مراحل اولیه جلسه با کارفرما تا طراحی تمام بخش‌های پروژه، به‌همراه ترفندهای خاص طراحی، نکات اجرایی، نکات مربوط به طراحی داخلی، ستون‌گذاری و سازه ساختمان، تاسیسات، پلان پارکینگ، محوطه، نما و… به‌طور کامل آموزش داده شده است.

درواقع در این آموزش خواهید دید که چطور از صفر تا صد طراحی یک پروژه کاملا اجرایی را فقط در عرض ۸ ساعت انجام دادم و آلبوم نقشه‌های معماری آن را نیز آماده کردم و بابت انجام فقط ۸ ساعت کار، چندین میلیون تومان (از ذکر رقم دقیق معذورم) دستمزد دریافت کردم.

در طراحی این ساختمان چالش‌های بسیار جدی و پیچیده‌ای وجود دارد که بدون‌شک از روش حل این چالش‌ها حیرت‌زده خواهید شد. به شما اطمینان می‌دهم ارزش این آموزش بسیار بیشتر از مبلغی است که بابت آن می‌پردازید. چرا که در این آموزش با تمام رازهای پشت‌پرده طراحی معماری که هرگز کسی به شما نخواهد گفت، آشنا خواهید شد.

اگر می‌خواهید بدانید موضوع طراحی این پروژه چیست و می‌خواهید توانایی خودتان را طراحی پلان و حل چالش‌های طراحی این پروژه امتحان کنید، حتما در چالش طراحی معماری شرکت کنید.

آموزش طراحی پولساز را به تمام کسانی که می‌خواهند با روش طراحی پروژه‌های اجرایی آشنا شوند، توصیه می‌کنم.

[row_inner h_align=”center”] [col_inner span__sm=”12″ divider=”0″ margin=”30px 0px 0px 0px” align=”center”] [button text=”سفارش آموزش طراحی پولساز” color=”secondary” style=”bevel” size=”larger” radius=”10″ depth=”4″ depth_hover=”5″ icon=”icon-angle-down” link=”https://radarchitect.com/product/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%b3%d8%a7%d8%b2/”] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″ margin=”70px 0px 0px 0px”] [row_inner style=”small” v_align=”equal” h_align=”center” depth=”1″ depth_hover=”1″] [col_inner span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”4374″ link=”https://radarchitect.com/product/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%b5%d9%81%d8%b1-%d8%aa%d8%a7-%d8%b5%d8%af-%d8%a7%d8%aa%d9%88%da%a9%d8%af/”] [/col_inner] [col_inner span=”6″ span__sm=”12″ padding=”10px 10px 0px 0px” align=”left”]

آموزش صفر تا صد اتوکد

دوره آنلاین آموزش صفر تا صد نقشه‌کشی ساختمان با اتوکد

 

مخاطب: افرادی که قصد دارند اتوکد را حرفه‌ای یاد بگیرند!
مدت زمان آموزش: ۱۵ جلسه + آپدیت دائمی
نوع دوره: آنلاین (غیرحضوری)
به‌همراه تمرینات عملی + نرم‌افزارها و ابزارهای جانبی موردنیاز

[button text=”اطلاعات بیشتر و سفارش” style=”underline” link=”https://radarchitect.com/product/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%b5%d9%81%d8%b1-%d8%aa%d8%a7-%d8%b5%d8%af-%d8%a7%d8%aa%d9%88%da%a9%d8%af/”] [/col_inner] [/row_inner]

آموزش صفر تا صد اتوکد

همان‌طور که حتما می‌دانید نرم‌افزار اتوکد یک نرم‌افزار پایه در معماری و عمران است. هر کسی که قصد داشته باشد در زمینه معماری یا عمران و زیرشاخه‌های آن فعالیت داشته باشد، باید حتما کارکردن با این نرم‌افزار فوق‌العاده را بلد باشد.

شاید شما هم تا حدودی با نرم‌افزار اتوکد و نحوه استفاده از فرمان‌های آن آشنا باشید، اما احتمالا توانایی شما در استفاده حرفه‌ای از اتوکد بسیار محدود و ناقص است. این حرف را با جرات و باتوجه به تجربه کاری که دارم می‌گویم که بسیاری از افرادی که فکر می‌کنند اتوکد را بلد هستند، توانایی‌شان در کارکردن با اتوکد به‌اندازه‌ای نیست که بتوانند به‌عنوان یک نقشه‌کش ساده در دفاتر مهندسی و شرکت‌های مهندسین مشاور مشغول کار شوند!

در یادگیری نرم‌افزار اتوکد، بلدبودن نام و عملکرد فرمان‌های اتوکد یک موضوع است و نحوه حرفه‌ای استفاده از دستورات و نکات و ترفندهای ترسیم نقشه‌های معماری موضوع دیگری است.

در این دوره آنلاین طی ۱۵ جلسه، صفر تا صد کارکردن با اتوکد را به‌همراه نکات و ترفندهای بسیار زیادی یاد خواهید گرفت. در این دوره تمرکز ما روی نقشه‌کشی معماری است، ولی اگر به تمام مطالب این دوره مسلط شوید، به‌راحتی می‌توانید تمام نقشه‌های فاز یک و فاز دو معماری، سازه، تاسیسات و… را ترسیم کنید.

در این دوره از بیان موضوعاتی که برای شما مفید نباشد صرف‌نظر کرده‌ام و به‌جای آن تمام تمرکز این دوره روی مطالب بسیار مهم و ترفندهای استفاده از اتوکد است.

حتی اگر هیچ آشنایی اولیه با نرم‌افزار اتوکد ندارید، اصلا نگران نباشید. در این دوره از نحوه نصب و فعال‌سازی اتوکد و انجام تنظیمات اولیه گرفته تا آموزش تمام فرمان و ترفندهای حرفه‌ای مورد نیازتان آموزش داده شده است.

این دوره دقیقا مشابه یک دوره حضوری است. هر جلسه دارای تمرینات عملی است که باید انجام دهید و گام‌به‌گام پیش بروید.

اگر می‌خواهید یک‌بار و برای همیشه نرم‌افزار اتوکد را به‌صورت کاملا حرفه‌ای و عملی یاد بگیرید، توصیه می‌کنم حتما در دوره آنلاین صفر تا صد اتوکد شرکت کنید.

[row_inner h_align=”center”] [col_inner span__sm=”12″ divider=”0″ margin=”30px 0px 0px 0px” align=”center”] [button text=”سفارش دوره صفر تا صد اتوکد” color=”secondary” style=”bevel” size=”larger” radius=”10″ depth=”4″ depth_hover=”5″ icon=”icon-angle-down” link=”https://radarchitect.com/product/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%b5%d9%81%d8%b1-%d8%aa%d8%a7-%d8%b5%d8%af-%d8%a7%d8%aa%d9%88%da%a9%d8%af/”] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″ margin=”70px 0px 0px 0px”] [row_inner style=”small” v_align=”equal” h_align=”center” depth=”1″ depth_hover=”1″] [col_inner span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”8987″ link=”https://radarchitect.com/product/str-drawing/”] [/col_inner] [col_inner span=”6″ span__sm=”12″ padding=”10px 10px 0px 0px” align=”left”]

دوره آنلاین نقشه‌کشی سازه

آموزش کامل ترسیم انواع نقشه‌های سازه فلزی و بتنی در اتوکد

 

مخاطب: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان معماری و عمران
مدت زمان آموزش: ۱۵ جلسه + آپدیت دائمی
نوع دوره: آنلاین (غیرحضوری)
به‌همراه تمرینات عملی + دیتیل‌های اجرایی و فایل‌های نمونه

[button text=”اطلاعات بیشتر و سفارش” style=”underline” link=”https://radarchitect.com/product/str-drawing/”] [/col_inner] [/row_inner]

آموزش نقشه‌کشی سازه‌های فلزی و بتنی

نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی یکی از پرمتقاضی‌ترین و پردرآمدترین رشته‌های نقشه‌کشی در بازار کار ایران است.

به‌جرات می‌توانم بگویم اگر شما به نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی تسلط کافی داشته باشید، خیالتان از بابت درآمد مناسب راحت خواهد بود. چرا که مجموعه‌های معتبر بسیار زیادی به‌دنبال افراد حرفه‌ای برای ترسیم نقشه‌های سازه فولادی و بتنی می‌گردند و حاضر هستند مبالغ قابل توجهی به‌عنوان حقوق ماهیانه به این افراد پرداخت کنند.

حتی اگر قصد نداشته باشید به‌طور تمام‌وقت کار کنید، می‌توانید فقط با ترسیم سه الی چهار پروژه سازه در ماه، درآمدی معادل یک ماه یا حتی بیشتر داشته باشید.

در دوره نقشه‌کشی سازه که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، صفر تا صد نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی به شکل کاملا اجرایی و پروژه محور، به‌همراه نکات و ترفندهای اجرایی به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره یک دوره بسیار حرفه‌ای است که مشابه آن را در هیچ جایی نمی‌توانید پیدا کنید.

در این دوره علاوه بر اینکه به‌صورت کاملا حرفه‌ای به آموزش نحوه صحیح ترسیم هر بخش از نقشه‌های سازه فولادی و بتنی می‌پردازیم، نحوه صحیح ترسیم دیتیل‌ها و جزئیات اجرایی آن را نیز یاد خواهیم گرفت. برای درک بهتر مطالب گفته شده، هر جلسه از این دوره یک تمرین اجرایی و عملی دارد که باید انجام دهید. همچنین به‌همراه این دوره فایل‌های اتوکد نقشه‌های معماری و سازه ۱۴ پروژه خاص و کاملا اجرایی، به‌همراه دیتیل‌های اجرایی آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید از آن‌ها در ترسیم نقشه‌های سازه خودتان استفاده کنید.

برای شرکت در دوره نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی، تسلط نسبی به نرم‌افزار اتوکد الزامی است. چنانچه به‌اندازه‌کافی در کارکردن با اتوکد مسلط نیستید، توصیه می‌کنم قبل از شرکت در این دوره، حتما در دوره صفر تاصد اتوکد شرکت کنید.

برای اینکه نگاهی کلی به مطالبی که در این دوره یاد خواهید گرفت بکنید، توصیه می‌کنم فیلم یک‌ساعته جلسه مقدماتی نقشه‌کشی سازه را دانلود و مشاهده کنید.

اگر قصد دارید علاوه بر یادگیری نکات اجرایی سازه، بتوانید از طریق ترسیم نقشه‌های سازه کسب درآمد کنید، توصیه می‌کنم حتما در دوره آنلاین ترسیم نقشه‌های سازه شرکت کنید و از یک آموزش حرفه‌ای و بی‌نظیر لذت ببرید.

[row_inner h_align=”center”] [col_inner span__sm=”12″ divider=”0″ margin=”30px 0px 0px 0px” align=”center”] [button text=”سفارش دوره نقشه‌کشی سازه” color=”secondary” style=”bevel” size=”larger” radius=”10″ depth=”4″ depth_hover=”5″ icon=”icon-angle-down” link=”https://radarchitect.com/product/str-drawing/”] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″ margin=”70px 0px 0px 0px”] [row_inner style=”small” v_align=”equal” h_align=”center” depth=”1″ depth_hover=”1″] [col_inner span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”7691″ link=”https://radarchitect.com/product/%d9%be%d9%88%d9%84%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c/”] [/col_inner] [col_inner span=”6″ span__sm=”12″ padding=”10px 10px 0px 0px” align=”left”]

پولسازی از معماری

روش‌های عملی کسب و افزایش درآمد از معماری

 

مخاطب: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان معماری و عمران
مدرس: ‌امیر راد مدیر سایت رادآرشیتکت
مدت زمان آموزش: ۱۵۰ دقیقه فیلم وبینار
فرمت: MP4 قابل پخش روی تمامی دستگاه‌ها

[button text=”اطلاعات بیشتر و سفارش” style=”underline” link=”https://radarchitect.com/product/%d9%be%d9%88%d9%84%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c/”] [/col_inner] [/row_inner]

پولسازی از معماری

شاید یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی دانشجویان و فارغ‌‌التحصیلان معماری و عمران، کسب درآمد از رشته‌ای است که سال‌ها در دانشگاه برای آن وقت گذاشته‌اند.

این مساله به‌قدری جدی است که متاسفانه بسیاری از افرادی که مدرک مهندسی معماری یا عمران دارند، نمی‌توانند شغلی مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی‌شان پیدا کنند و به‌ناچار، با نادیده‌گرفتن تمام سال‌های تحصیل‌شان، سراغ مشاغل دیگری می‌روند.

شاید مهم‌ترین دلیل این موضوع، عدم مهارت کافی باشد. چراکه اگر فقط به آموزش‌های دانشگاهی بسنده کنید، قطعا نمی‌توانید شغل مناسبی در بازار کار معماری پیدا کنید. اما مشکل اصلی و دردناک زمانی است که شما واقعا مهارت و توانایی لازم برای ارائه خدمات به بازار کار معماری را دارید، اما بنا به دلایلی بسیار زیادی موفق نمی‌شوید درآمد قابل توجهی از طریق معماری کسب کنید.

روش‌های بسیار زیادی برای کسب درآمد از معماری وجود دارد که مطمئن هستم از آن‌ها اطلاعی ندارید. حتی اگر در یک شهر یا روستای کوچک و دورافتاده هستید، می‌توانید به‌کمک اینترنت و دورکاری پروژه‌های بسیار زیادی را دریافت کرده و با انجام آن‌ها درآمد بسیار قابل توجهی داشته باشید.

در فیلم پولسازی از معماری به آموزش روش‌های متنوع و جذاب کسب درآمد از طریق معماری و عمران (به‌صورت آفلاین و آنلاین) پرداخته می‌شود. همچنین در مورد روش‌های حرفه‌ای بازاریابی خدمات معماری نیز صحبت می‌کنم که مطمئن هستم به‌طورکامل دیدگاه شما را  نسبت به کسب درآمد از معماری متحول می‌کند.

همچنین در بخشی از این آموزش به موضوع کسب درآمد دلاری از طریق انجام پروژه‌های معماری پرداخته‌ام که می‌تواند یک فرصت بی‌نظیر برای کسب درآمد از معماری باشد.

اگر قصد دارید به‌طور حرفه‌ای در حوزه معماری و صنعت ساختمان فعالیت کنید، حتما توصیه می‌کنم فیلم پولسازی از معماری را تهیه کرده و چندبار با دقت این فیلم را ببینید. این آموزش دارای نکات حرفه‌ای و بیزینسی بسیار ارزشمندی است که قطعا می‌تواند نگاه شما را به کسب درآمد از معماری تغییر دهد.

به‌شما اطمینان می‌دهم بعد از مشاهده فیلم پولسازی از معماری، ایده‌های بسیار زیادی برای افزایش درآمدتان از طریق مهارت‌های معماری به‌دست خواهید آورد.

[row_inner h_align=”center”] [col_inner span__sm=”12″ divider=”0″ margin=”30px 0px 0px 0px” align=”center”] [button text=”سفارش فیلم پولسازی از معماری” color=”secondary” style=”bevel” size=”larger” radius=”10″ depth=”4″ depth_hover=”5″ icon=”icon-angle-down” link=”https://radarchitect.com/product/%d9%be%d9%88%d9%84%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c/”] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″ margin=”70px 0px 0px 0px”] [row_inner style=”small” v_align=”equal” h_align=”center” depth=”1″ depth_hover=”1″] [col_inner span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”4995″ link=”https://radarchitect.com/product/elite/”] [/col_inner] [col_inner span=”6″ span__sm=”12″ padding=”10px 10px 0px 0px” align=”left”]

گروه الیت طراحی معماری

گروه VIP برای یادگیری عملی طراحی پروژه‌های اجرایی

 

مخاطب: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان معماری و عمران
مدرس: ‌امیر راد مدیر سایت رادآرشیتکت
نوع عضویت: عضویت VIP یک‌ماهه
به‌همراه فیلم‌های اختصاصی برای هر کاربر

[button text=”اطلاعات بیشتر و سفارش” style=”underline” link=”https://radarchitect.com/product/elite/”] [/col_inner] [/row_inner]

گروه الیت طراحی معماری

گروه الیت طراحی معماری یک گروه ویژه و حرفه‌ای برای افرادی است که تا حدودی با طراحی معماری آشنایی دارند و می‌خواهند مهارت خودشان را در طراحی پروژه‌های اجرایی بیشتر کنند.

با عضویت در این گروه، هر ماه یک پروژه کاملا اجرایی، به‌همراه توضیحات کامل بنا، خواسته‌های کارفرما، ضوابط و مقررات شهرداری، محدودیت‌های طراحی و… برای شما ارسال می‌شود و شما سه هفته فرصت خواهید داشت این پروژه را طراحی کرده و فایل طراحی خودتان را برای ما ارسال کنید.

به‌دلیل اهمیت بسیار زیاد گروه الیت طراحی معماری، شخصا پروژه‌های دریافتی را بررسی می‌کنم. سپس در یک فیلم اختصاصی که مخصوص شما ضبط می‌شود، نقاط ضعف و قوت طراحی شما بررسی شده و نکات لازم جهت بهبود طراحی و رفع مشکلات احتمالی طرح را برایتان بازگو می‌کنم و شما یک هفته فرصت خواهید داشت که طراحی خودتان را اصلاح کنید. در نهایت هم فایل طراحی که خودم برای این پروژه انجام داده‌ام را به‌همراه فیلم توضیحات و بررسی کامل طراحی و حل چالش‌های طراحی پلان پروژه، برای شما ارسال می‌کنم.

باعضویت در این گروه، ضمن یادگیری بسیار سریع طراحی معماری، می‌توانید از پروژه‌های هر ماه و فایل‌های ارسالی، ایده‌های بسیار زیادی برای طراحی پروژه‌های خودتان بگیرید. لازم است بدانید که پروژه هر ماه، کاملا متفاوت با پروژه ماه‌های قبل است.

انواع مختلف ساختمان‌های ویلایی، آپارتمان‌های تک‌واحدی، دوواحدی و بیشتر، زمین‌های قناس، و همچنین ساختمان‌های با کاربری‌های ترکیبی (تجاری-اداری، تجاری-مسکونی و…) در این گروه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اگر تا حدودی با طراحی اجرایی پروژه‌های معماری آشنایی دارید و قصد دارید طراحی معماری را به شکل حرفه‌ای و با انجام طراحی پروژه‌های واقعی معماری یاد بگیرید، حتما توصیه می‌کنم در گروه الیت طراحی معماری عضو شوید تا خیلی سریع در طراحی معماری پیشرفت کنید.

[row_inner h_align=”center”] [col_inner span__sm=”12″ divider=”0″ margin=”30px 0px 0px 0px” align=”center”] [button text=”عضویت در گروه الیت معماری” color=”secondary” style=”bevel” size=”larger” radius=”10″ depth=”4″ depth_hover=”5″ icon=”icon-angle-down” link=”https://radarchitect.com/product/elite/”] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row]
error: Content is protected !!

دوره جعبه سیاه معماری

برای ثبت‌نام رایگان و دریافت تمام جلسات، همین الان فرم زیر را پر کنید.

 

اطلاعات شما نزد رادآرشیتکت محفوظ است.

دوره رایگان طراحی معماری

برای تکمیل ثبت‌نام، مشخصات خودتان را وارد کنید.

اطلاعات شما نزد رادآرشیتکت محفوظ است.

اسکرول به بالا

دریافت آموزش‌های رایگان معماری

برای عضویت در گروه ویژه سایت رادآرشیتکت و دریافت آموزش‌های رایگان معماری، همین الان ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

ترسیم پلان معماری با 7 دستور اتوکد

برای دانلود آموزش ترسیم پلان معماری با 7 دستور اتوکد ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

کتاب معماری

7نکته طلایی در طراحی ساختمان‌های مسکونی

با مطالعه این کتاب نکات بسیار مهمی درباره طراحی ساختمان‌های مسکونی و اینکه چطور باید پروژه‌های اجرایی خودتان را طراحی کنید، یاد خواهید گرفت.

دانلود بلوک‌های مبلمان استاندارد

برای دانلود فایل اتوکد بلوک‌های مبلمان استاندارد، ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

خبرنامه آزمون طراحی نظام‌مهندسی

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به آزمون نظام‌مهندسی و دریافت آموزش‌های رایگان، ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

مراحل نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی

برای دانلود فیلم کامل مراحل نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

نحوه محاسبه ارتفاع ساختمان

برای دانلود فیلم باکیفیت آموزش نحوه محاسبه ارتفاع ساختمان، ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

دانلود ویدئوی آموزش ستون‌گذاری

برای دانلود فیلم باکیفیت و فایل پی‌دی‌اف آموزش ستون‌گذاری ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.