دوره جامع نوابغ معماری

امروزه یکی از بهترین و پردرآمدترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، طراحی ساختمان‌های مسکونی و اجرای پروژه‌های ساختمانی است. اما لازمه ورود به این بازار کار پردرآمد، داشتن دانش تخصصی و مهارت لازم است.
باید علاوه بر تسلط کامل به مفاهیم پایه معماری و ضوابط و مقررات شهرداری و شهرسازی، مهارت کافی در طراحی انواع ساختمان‌های مسکونی (ویلایی و آپارتمانی)، طراحی و تأمین پارکینگ، سازه ساختمان، تأسیسات ساختمان، اجرای ساختمان، طراحی نما، طراحی داخلی و دکوراسیون، طراحی محوطه و حیاط، طراحی لابی، طراحی بام‌حیاط، نحوه مذاکره با کارفرما و عقد قرارداد صحیح، برندسازی شخصی و… را بلد باشید.

اگر قصد دارید تمام این مهارت‌های تخصصی را به‌شکل کاملا حرفه‌ای و کاربردی در یک دوره جامع آموزش ببینید، دوره نوابغ معماری مناسب شماست.

با شرکت در این دوره تمام مهارت‌های زیر را خواهید آموخت:

1- ضوابط و مقررات شهرداری

آموزش کامل تمام مفاهیم و اصطلاحات و ضوابط و مقررات شهرداری و شهرسازی که باید حتما بدانید

3- طراحی ساختمان‌های دوبلکس

آموزش کامل نحوه لکه‌گذاری و طراحی ساختمان‌های ویلایی یک و دوطبقه و ساختمان‌های دوبلکس

5- طراحی پارکینگ

طراحی انواع پارکینگ + تمام ضوابط و مقررات مربوط به پارکینگ و رمپ به‌همراه نکات و ترفندهای اجرایی

7- طراحی لابی و مشاعات

آموزش کامل طراحی ورودی و لابی در ساختمان‌های شمالی و جنوبی، طراحی انباری‌ها، اتاق تأسیسات و...

9- آموزش تأسیسات در معماری

آموزش کامل مفاهیم تأسیسات و پیش‌بینی عناصر تأسیساتی در روند طراحی ساختمان‌های مسکونی

11- طراحی و دکوراسیون داخلی

آشنایی با مبانی طراحی داخلی و هنر دکوراسیون داخلی و تأثیر آن در طراحی پلان و نمای ساختمان

13- مذاکره و عقد قرارداد با کارفرما

شیوه قیمت‌گذاری و نحوه صحیح عقد قرارداد طراحی ساختمان با کارفرما و دریافت کامل دستمزد طراحی

2- طراحی پلان انواع ساختمان‌ها

آموزش کامل نحوه طراحی انواع آپارتمان‌های مسکونی در انواع زمین‌های شمالی، جنوبی، شرقی، غربی و...

4- طراحی ساختمان‌های چند واحدی

آموزش صفر تا صد طراحی مجتمع‌های مسکونی دو واحدی، سه واحدی و چهار واحدی در هر طبقه

6- طراحی محوطه و حیاط

طراحی انواع محوطه و حیاط در زمین‌های شمالی و جنوبی و طراحی روف‌گاردن به‌همراه نکات اجرایی

8- آموزش سازه در معماری

آموزش کامل مفاهیم سازه، نحوه صحیح آکس‌بندی و ستون‌گذاری ساختمان به‌همراه نکات اجرایی فراوان

10- طراحی نما

اصول و تکنیک‌های طراحی انواع نما به‌همراه نکات و توصیه‌های اجرایی برای داشتن نماهای زیبا و قابل اجرا

12- بازسازی پروژه‌های ساختمانی

آموزش بازسازی ساختمان (از برداشت پلان موجود تا طراحی مجدد تمام قسمت‌ها) به‌همراه نکات اجرایی

14- برندسازی شخصی

نحوه صحیح انجام برندسازی شخصی و تبدیل شدن به یک فرد مطرح در شهر و منطقه خودتان

دوره جامع نوابغ معماری دقیقاً چیست؟

دوره جامع نوابغ معماری جدیدترین و کامل‌ترین دوره آموزش صفر تا صد طراحی انواع ساختمان‌های مسکونی به شیوه کاملاً کاربردی و مطابق با نیاز بازار کار معماری در ایران است.
در این دوره از صفر تا صد اصول و مفاهیم معماری، ضوابط و مقررات شهرداری، آتش‌نشانی و…، نحوه تفکر معمارانه، روش حرفه‌ای طراحی پلان انواع ساختمان‌های مسکونی، مباحث مهم سازه و تاسیسات و… به‌طور کامل آموزش داده خواهد شد و شما پس از اتمام این دوره می‌توانید با اعتمادبه‌نفس‌کامل طراحی انواع پروژه‌های معماری و ساختمان‌های مسکونی را برعهده بگیرید و از این راه درآمد بسیار عالی داشته باشید. علاوه بر همه این‌ها، اصول حرفه‌ای بازاریابی و ارائه خدمات معماری، نحوه مذاکره و عقد قرارداد با کارفرما و همچنین برندسازی شخصی در معماری که موضوعات بسیار مهمی هستند به شما آموزش داده خواهد شد.

دو گام اساسی برای تبدیل‌شدن به یک نابغه معماری

برای تبدیل‌شدن به یک نابغه معماری باید دو مرحله مهم را پشت‌سر بگذارید. در مرحله اول باید دانش تخصصی معماری را کسب کنید و در مرحله دوم باید این دانش تخصصی را تبدیل به مهارت طراحی معماری کنید.

مرحله اول: دانش معماری

در مرحله اول باید دانش معماری مورد نیاز را به‌دست بیاورید. منظور از دانش معماری این است که از صفر تا صد هر چیزی که برای طراحی پلان ساختمان‌های مسکونی نیاز دارید را به‌طور کاملاً کاربردی و عملی یاد بگیرید.
تمام تعاریف، اصول و مفاهیم پایه، ضوابط و مقررات شهرداری و شهرسازی و آتش‌نشانی، لکه‌گذاری اولیه و تقسیم فضاها، سیرکولاسیون فضاهای داخلی، نحوه طراحی پلان انواع ساختمان‌های مسکونی، طراحی ریزفضاهای داخلی پلان،  اصول و باید و نبایدهای طراحی نما، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، طراحی محوطه و… جزو دانش معماری است که در دوره جامع نوابغ معماری به‌طور کامل به آن پرداخته می‌شود. اما برای تبدیل‌شدن به یک نابغه معماری، داشتن دانش معماری به تنهایی کافی نیست و شما باید این دانش را به مهارت تبدیل کنید.

مرحله دوم: تبدیل دانش معماری به مهارت معماری
تبدیل دانش معماری به مهارت معماری یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش‌های دوره جامع نوابغ معماری است. در دوره جامع نوابغ معماری هر دو بخش به‌طورکامل پوشش داده خواهد شد. یعنی ابتدا تمام دانشی که از معماری به آن نیاز دارید به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود و بعد از آن با انجام تمرینات عملی و طراحی پروژه‌های واقعی، این دانش را تبدیل به مهارت خواهیم کرد. به‌گونه‌ای که در پایان دوره شما به طور واقعی تبدیل به یک نابغه معماری شده باشید و با اعتمادبه‌نفس بالا بتوانید انواع پروژه‌های ساختمانی را طراحی کنید.

تنها راه تبدیل علم و دانش معماری به مهارت طراحی معماری، بررسی پروژه‌های مختلف و انجام تمرینات واقعی از پروژه‌های اجرایی است.

تمرینات عملی از پروژه‌های واقعی

در طول این دوره آنقدر تمرین‌های عملی از پروژه‌های واقعی و اجرایی انجام می‌دهیم تا به‌طورکامل و حرفه‌ای به طراحی صفر تا صد انواع ساختمان‌های مسکونی به‌همراه تمام جزئیات اجرایی آن مسلط شوید. هدف از انجام این تمرینات این است که دانش معماری که در این دوره یاد می‌گیرید، تبدیل به مهارت معماری شود. تنها دراین‌صورت است که در طراحی پلان و جزئیات معماری بی‌رقیب خواهید شد.
تمام آموزش‌های این دوره و همچنین تمام تمرینات، مربوط به پروژه‌های کاملاً واقعی و اجرایی هستند تا شما بعد از شرکت در این دوره هیچ مشکلی برای ورود به بازار کار معماری و انجام پروژه‌های اجرایی نداشته باشید.

در بخش تمرینات ویژه این دوره، انواع ساختمان‌های یک واحدی، دو واحدی، سه واحدی، چهار واحدی، ساختمان‌های ویلایی، طراحی در زمین‌های شمالی، جنوبی، شرقی، غربی، دونبش و... را به‌طور کامل و از ابتدا با هم طراحی می‌کنیم تا هیچ‌گونه مشکلی برای ورود به بازار کار طراحی معماری نداشته باشید.

دوره‌ای باارزش‌تر از 4 سال تحصیل در دانشکده معماری

همان‌طور که می‌دانید متاسفانه بسیاری از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان معماری و طراحان ساختمان انسان‌های موفقی در حوزه کاری خودشان نیستند. علت اصلی این موضوع هم متاسفانه به آموزش‌های بسیار ضعیف در سیستم دانشگاهی کشور در این حوزه بسیار تخصصی است.
اساتید معماری زیادی را دیده‌ام که تاکنون حتی یک ساختمان یک طبقه اجرایی را هم طراحی نکرده‌اند، اما در دانشگاه مشغول تدریس معماری به دانشجویان هستند! و تعجبی هم ندارد که فارغ‌التحصیلان رشته معماری بعد از اخذ مدرک معماری کمترین دانشی که متناسب با نیاز بازار کار معماری و طراحی ساختمان باشد را نداشته باشند.

باارزش‌تر از دانشگاه معماری

به‌هیچ‌عنوان قصد ندارم تحصیلات آکادمیک در دانشگاه‌های معماری را کم‌ارزش جلوه دهم، اما با اطمینان کامل به شما می‌گویم که در این دوره مطالب و تکنیک‌ها و ترفندهایی یاد خواهید گرفت که در هیچ کلاس و دانشگاهی به شما آموزش داده نمی‌شود. به شما قول می‌دهم ارزش شرکت در دوره جامع نوابغ معماری، به مراتب بیشتر از 4 سال تحصیل در دانشکده‌های معماری است.

با شرکت در دوره جامع نوابغ معماری شما تبدیل به یک طراح بسیار حرفه‌ای و مطرح خواهید شد. طراحی کردن ساختمان‌های مسکونی و پروژه‌های اجرایی، اصول و روش‌هایی دارد که در هیچ دانشگاهی به شما آموزش داده نمی‌شود. با شرکت در این دوره، یک جهش بسیار بزرگ در زندگی حرفه‌ای و شغلی شما اتفاق خواهد افتاد و می‌توانید آینده کاری و درآمد خودتان را تضمین کنید.
شما جزو آن دسته از طراحان و معمارانی نباشید که کارهای بسیار ابتدایی و سطح پایین ارائه می‌کنند. در این دوره یاد خواهید گرفت چگونه پروژه‌های بسیار حرفه‌ای و خاص را طراحی کنید. طراحی کردن ساختمان‌های مسکونی جزئیات بسیار زیادی دارد که متاسفانه خیلی از طراحان ساختمان کوچک‌ترین توجهی به آن نمی‌کنند و یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت این دسته از طراحان همین عدم تسلط به جزئیات طراحی معماری است.

تبدیل به یک نابغه معماری شوید

با ثبت‌نام در دوره جامع نوابغ معماری تمام آموزش‌های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک معمار موفق و نابغه معماری به‌صورت گام‌به‌گام به شما آموزش داده می‌شود. در حین این دوره تمرینات عملی زیادی انجام می‌دهیم و چندین پروژه اجرایی را از صفر تا صد طراحی می‌کنیم تا کاربرد تمام مواردی که در این دوره یاد گرفتید را در عمل هم ببینید و بتوانید از این تکنیک‌ها در طراحی پروژه‌های خودتان استفاده کنید.

چرا این دوره به لحاظ اقتصادی ارزشمند است؟

مبلغی که برای شرکت در این دوره می‌پردازید، بسیار کمتر از مبلغی است که برای طراحی نقشه‌های اجرایی یک ساختمان می‌توانید دریافت کنید. با این تفاوت که با شرکت در این دوره شما مهارت کافی برای طراحی انواع ساختمان‌های مسکونی را به‌دست می‌آورید و حتی با طراحی اولین پروژه چند برابر مبلغی که برای شرکت در دوره جامع نوابغ معماری پرداخت کرده‌اید را بدست خواهید آورد. بنابراین همان‌طور که می‌بینید شرکت در این دوره نه تنها از لحاظ اقتصادی به‌صرفه هست، بلکه می‌تواند بهترین سرمایه‌گذاری شما روی خودتان باشد.

یادگیری آنلاین و غیرحضوری

دوره جامع نوابغ معماری، به‌صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می‌شود. بعد از ثبت‌نام در دوره می‌توانید بلافاصله از دوره استفاده کنید و به جلسات دسترسی داشته باشید. بنابراین هر زمانی و از هر جایی می‌توانید یادگیری حرفه‌ای معماری را شروع کنید.

پاسخ سوالات متداول درباره دوره جامع نوابغ معماری

دوره‌های آموزشی زیادی با موضوع آموزش معماری به فروش می‌رسند. مشکل اصلی اکثر این دوره‌ها این است که در آن‌ها به آموزش نرم‌افزارهای معماری می‌پردازند و به‌هیچ‌عنوان به موضوع اصلی و مهم که همان شیوه طراحی اجرایی ساختمان‌های مسکونی و پروژه‌های معماری است نمی‌پردازند. (البته با اطمینان به شما می‌گویم که خیلی از این مدرس‌ها، حتی توانایی طراحی اجرایی و حرفه‌ای یک ساختمان کوچک را هم ندارند!)
بنابراین اصلا این دوره را با سایر دوره‌ها مقایسه نکنید. چرا که در این دوره علاوه بر اصول و مفاهیم پایه، با ترفندها و تکنیک‌های کاملا کاربردی طراحی معماری و همچنین شیوه صحیح تفکر معمارانه آشنا خواهید شد. به‌گونه‌ای که در پایان دوره هر نوع ساختمان مسکونی را خیلی سریع و حرفه‌ای می‌توانید طراحی کنید.
دوره جامع نوابغ معماری شامل 14 فصل و هر فصل شامل بخش‌ها و درس‌های جداگانه‌ای هست. هر کدام از این بخش‌ها شامل مطالب کاملاً تخصصی درباره طراحی معماری هست که گام‌به‌گام آموزش خواهید دید.

اگر دارید این صفحه را مطالعه می‌کنید، یعنی اینکه تا حدودی با مفاهیم اولیه معماری آشنا هستید. ولی حتی اگر اطلاعات زیادی از معماری ندارید نگران نباشید. از آنجایی که در این دوره همه مطالب از پایه و به‌شکل کاملاً کاربردی به شما آموزش داده می‌شود، هیچگونه پیش‌نیاز خاصی برای شرکت در این دوره وجود ندارد. تنها چیزی که برای انجام تمرینات این دوره نیاز دارید، توانایی کار کردن با نرم‌افزار اتوکد دوبعدی است. اگر کارکردن و نحوه ترسیم نقشه‌های معماری با اتوکد را بلد نیستید، توصیه می‌کنم به‌همراه ثبت‌نام در دوره جامع نوابغ معماری، حتما دوره آموزش صفر تا صد اتوکد را هم از سایت تهیه کنید.

دوره جامع نوابغ معماری به‌صورت کاملاً غیرحضوری برگزار خواهد شد. بنابراین شما می‌توانید هر کجا که هستید، از طریق موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر شخصی خودتان در این دوره ثبت‌نام کنید و بلافاصله یادگیری حرفه‌ای معماری را شروع کنید.

خیر، در این دوره به آموزش نرم‌افزارهای مختلف معماری پرداخته نمی‌شود. درواقع مطالب این دوره بسیار مهم‌تر و کلیدی‌تر از یادگیری نرم‌افزارهای معماری است. اجازه بدهید این موضوع را با یک مثال ساده برایتان توضیح دهم. حتما افراد زیادی را دیده‌اید که مهارت بالایی در کار با نرم‌افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ دارند. متاسفانه بین عموم مردم جامعه این‌طور جا افتاده است که هر کسی که می‌تواند با فتوشاپ کار کند، گرافیست است! درصورتی‌که نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ فقط یک ابزار در دست گرافیست‌هاست و خیلی از افرادی که با فتوشاپ کار می‌کنند، کوچک‌ترین اطلاعی از علم گرافیک ندارند!
همین موضوع در مورد نرم‌افزارهای معماری هم صدق می‌کند. نرم‌افزارهای مختلف معماری صرفا یک ابزار کمکی برای معماران و طراحان ساختمان است. افرادی زیادی هستند که کارکردن با نرم‌افزارهایی مثل اتوکد، رویت، تری‌دی‌مکس و… را بلد هستند، ولی نمی‌توانند پلان یک ساختمان مسکونی کوچک را طراحی کنند! در مقابل این افراد معماران بسیار مشهور و موفقی را می‌بینیم که حتی کارهایی در سطح جهانی انجام داده‌اند، ولی حتی کارکردن با کامپیوتر را به‌درستی بلد نیستند. بنابراین تمرکز ما در دوره جامع نوابغ معماری روی مهارت اصلی یک مهندس معماری، یعنی طراحی صفر تا صد یک ساختمان به شکل کاملا اجرایی و کاربردی است.

بله. بلافاصله بعد از ثبت‌نام و همین‌طور قبل از ثبت‌نام می‌توانید تمام سوالات خودتان را از پشتیبان‌ها و یا مدرس دوره بپرسید.

ما برای پول و وقت شما ارزش زیادی قایل هستیم و به‌هیچ‌عنوان به خودمان اجازه نمی‌دهیم با آموزش‌های سطح پایین باعث هدر رفتن پول و زمان شما شویم. اگر از کاربران قدیمی سایت رادآرشیتکت باشید، حتما به خوبی می‌دانید که دغدغه اصلی ما در سایت رادآرشیتکت این است که آموزش‌های عملی و کاملا کاربردی معماری را به ساده‌ترین شیوه ممکن و متناسب با نیاز بازار کار معماری به شما آموزش دهیم. در دوره جامع نوابغ معماری هم به‌هیچ‌عنوان خبری از آموزش‌های تئوری نیست و تمام مطالب این دوره به شکل کاملا عملی، کاربردی و پروژه‌محور آموزش داده خواهد شد. همچنین تمام تمرین‌های این دوره از پروژه‌های کاملا اجرایی و واقعی است.

هزینه‌ای که بابت ثبت‌نام در این دوره پرداخت می‌کنید، بسیار کمتر از هزینه طراحی یک پروژه اجرایی است. به شما اطمینان می‌دهیم دانش و مهارتی که با شرکت در این دوره کسب می‌کنید، بسیار ارزشمندتر از مبلغی است که بابت آن می‌پردازید. ضمن اینکه با انجام طراحی فقط یک پروژه اجرایی (که صفر تا صد آن را در این دوره یاد خواهید گرفت)، چندین برابر مبلغ پرداختی برای این دوره را بدست خواهید آورد. بنابراین همان‌طور که می‌بینید نه تنها مبلغ دوره زیاد نیست، بلکه شرکت در این دوره می‌تواند بهترین سرمایه‌گذاری شما باشد.

بله. ما از کیفیت و کاربردی بودن مطالب این دوره کاملاً مطمئن هستیم و برای همین این دوره 100درصد ضمانت بازگشت وجه دارد. از زمان ثبت‌نام در دوره جامع نوابغ معماری، تا قبل از جلسه سیزدهم شما می‌توانید درباره کیفیت و کاربردی بودن مطالب تصمیم بگیرید و اگر به هر دلیلی از محتوا و کیفیت این دوره رضایت نداشتید، تمام وجه پرداختی به حساب شما برگردانده خواهد شد.

این دوره روی پلیر هوشمند اسپات‌پلیر قابل استفاده است. با این پلیر می‌توانید روی موبایل، لپ‌تاپ و یا کامپیوتر خودتان، در هر زمان و از هر کجا به جلسات دوره دسترسی داشته باشید.

تمرکز اصلی دوره جامع نوابغ معماری روی همین موضوع است که شما پس از پایان دوره توانایی طراحی انواع ساختمان‌های مسکونی را داشته باشید. علاوه‌بر تمرین‌های عملی که در طی دوره انجام می‌دهیم، در پایان دوره 6 پروژه کاملا اجرایی را از صفر تا صد و به‌طورکامل با هم طراحی می‌کنیم تا با خیال راحت بتوانید طراحی اجرایی هر پروژه‌ای را قبول کنید و درآمد بسیار خوبی هم داشته باشید.

بله صددرصد این دوره برای شما هم مناسب خواهد بود. چون از ابتدا به آموزش مباحث می‌پردازیم و تمام موارد به شما آموزش داده خواهد شد. حتی می‌توان گفت که این موضوع، یک نکته مثبت برای شما به شمار می‌آید. چون افرادی مثل شما که رشته تخصصی آن‌ها عمران است، به‌دلیل تسلط بیشتر بر سازه ساختمان و درگیر شدن بیشتر در پروژه‌های ساختمانی، اگر معماری را به‌شکل اصولی و حرفه‌ای یاد بگیرند، می‌توانند سریع‌تر به موفقیت‌های بزرگ برسند.

بخشی از مطالبی که در دوره جامع نوابغ معماری می‌آموزید:

اشتباه نکنید! قرار نیست هر کدام از مطالب بالا را به‌صورت تیتروار و خیلی گذرا آموزش دهیم، بلکه هر کدام از عناوین بالا دارای سرفصل‌های جداگانه هستند که هر کدام از این مطالب را به شکل کاملا دقیق و عمیق بررسی و آموزش خواهیم داد.
در واقع اینطور می‌توانم بگویم که نکته‌ای نخواهد بود که مربوط به طراحی ساختمان‌های مسکونی باشد و در این دوره به آن پرداخته نشود. از ضوابط و مقررات گرفته تا لکه‌گذاری و طراحی پلان، طراحی جزئیات ریزفضاها، طراحی داخلی، طراحی پارکینگ و ورودی، طراحی نما، پیش‌بینی عناصر سازه، تاسیسات و… همه به طور بسیار کامل و دقیق در این دوره آموزش داده خواهد شد.
در این دوره علاوه بر آموزش حرفه‌ای و صفر تا صد طراحی انواع ساختمان‌های مسکونی، به آموزش طراحی داخلی تمام ریزفضاهای ساختمان‌های مسکونی هم خواهیم پرداخت و نحوه طراحی تمام جزئیات پلان‌های مسکونی را به‌طور بسیار دقیق یاد خواهید گرفت.

100درصد ضمانت بازگشت وجه

مبلغی که برای این دوره می‌پردازید و مهم‌تر از آن وقتی که برای این دوره صرف می‌کنید برای ما بسیار ارزشمند و مهم است و به‌هیچ‌عنوان دوست نداریم خدایی ناکرده شما با شرکت در این دوره متضرر شوید.

به‌عنوان مدیر سایت رادآرشیتکت و مدرس دوره جامع نوابغ معماری، کاربردی بودن مطالب و کیفیت جلسات این دوره را به طور کامل و 100درصد ضمانت می‌کنم. اما ضمانت کیفیت مطالب کافی نیست، بنابراین برای این دوره ضمانت 100درصد بازگشت وجه در نظر گرفته‌ایم تا با خیال راحت در این دوره شرکت کنید.

برای اطمینان شما از اینکه پولتان را با شرکت در این دوره هدر نخواهید داد، بعد از ثبت‌نام و شرکت در این دوره، تا قبل از شروع بخش سوم (جلسه سیزدهم) فرصت دارید درباره کیفیت مطالب و مفیدبودن این دوره تصمیم‌گیری کنید. چنانچه تا قبل از جلسه سیزدهم به هر دلیلی از کیفیت مطالب، نوع آموزش و… ناراضی بودید، می‌توانید اعلام کنید تا در همان‌لحظه تمام وجه پرداختی به حساب شما برگشت داده شود و ادامه جلسات برایتان ارسال نشود. معیار رضایت از دوره نوابغ معماری فقط و فقط نظر شخصی شماست و هیچ‌سوالی در این زمینه پرسیده نخواهد شد.

همانطور که می‌بینید شرکت در این دوره هیچ ریسکی برای شما به‌همراه نخواهد داشت و می‌توانید با خیال راحت در این دوره ثبت‌نام کرده و از مطالب بی‌نظیری که برایتان آماده کرده‌ایم نهایت استفاده را ببرید.

تکنیک‌ها و ترفندهای حرفه‌ای طراحی پلان

در این دوره علاوه بر آموزش کامل شیوه‌های طراحی، تکنیک‌ها و ترفندهایی را به شما آموزش خواهم داد که حاصل بیش از 18 سال تجربه و کار حرفه‌ای در زمینه طراحی پلان و اجرای ساختمان‌های مسکونی و… است. قطعا این تکنیک‌ها و ترفندها چیزی نیست که بتوانید در کتاب‌ها و کلاس‌های معماری آن‌ها را پیدا کنید و هر نکته‌ای که یاد خواهید گرفت حاصل سال‌ها تجربه حرفه‌ای است.

الگوهای طراحی پلان

در این دوره الگوهای طراحی معماری را در ساده‌ترین حالت ممکن به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید پیچیده‌ترین پلان‌های معماری را به‌راحتی طراحی کنید. با ابزارها و الگوهایی که در اختیار شما قرار خواهم داد می‌توانید مثل قرادادن تکه‌های پازل در کنار یکدیگر هر نوع ساختمان مسکونی را به شکل دقیق و حرفه‌ای طراحی کنید. زمانی که کارکردن با این الگوها را یاد بگیرید، خواهید دید که طراحی کردن ساختمان چقدر کار شیرین و لذت‌بخشی است.

در این دوره خبری از تئوری‌های طراحی نیست!

در این دوره به‌هیچ‌عنوان به مطالب تئوری که هرگز در طراحی به کار شما نخواهد آمد نمی‌پردازیم. به‌جای آن تنها روی مطالب و تکنیک‌های کاملا عملی و کاربردی خواهیم پرداخت که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید آن‌ها را یاد بگیرید و در طراحی‌های خودتان از این تکنیک‌ها و ترفندها استفاده کنید. اگر در طول دوره همراه من باشید و تمرینات گفته شده در هر جلسه را بادقت انجام دهید، به شما قول می‌دهم پس از پایان دوره توانایی طراحی حرفه‌ای و کاملا اجرایی انواع ساختمان‌های ویلایی و آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی را خواهید داشت.

احتیاج به راهنمایی و مشاوره دارید؟

اگر برای شرکت در این دوره نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید و یا سوالی درباره مطالب دوره یا نحوه برگزاری و… دارید، همین الان با شماره 25917800-021 تماس بگیرید و یا در واتساپ به شماره 09902201961 پیام دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

دوره جعبه سیاه معماری

برای ثبت‌نام رایگان و دریافت تمام جلسات، همین الان فرم زیر را پر کنید.

 

اطلاعات شما نزد رادآرشیتکت محفوظ است.

دوره رایگان طراحی معماری

برای تکمیل ثبت‌نام، مشخصات خودتان را وارد کنید.

اطلاعات شما نزد رادآرشیتکت محفوظ است.

اسکرول به بالا
Scroll to Top

دریافت آموزش‌های رایگان معماری

برای عضویت در گروه ویژه سایت رادآرشیتکت و دریافت آموزش‌های رایگان معماری، همین الان ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

ترسیم پلان معماری با 7 دستور اتوکد

برای دانلود آموزش ترسیم پلان معماری با 7 دستور اتوکد ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

کتاب معماری

7نکته طلایی در طراحی ساختمان‌های مسکونی

با مطالعه این کتاب نکات بسیار مهمی درباره طراحی ساختمان‌های مسکونی و اینکه چطور باید پروژه‌های اجرایی خودتان را طراحی کنید، یاد خواهید گرفت.

دانلود بلوک‌های مبلمان استاندارد

برای دانلود فایل اتوکد بلوک‌های مبلمان استاندارد، ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

خبرنامه آزمون طراحی نظام‌مهندسی

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به آزمون نظام‌مهندسی و دریافت آموزش‌های رایگان، ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

مراحل نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی

برای دانلود فیلم کامل مراحل نقشه‌کشی سازه‌های فولادی و بتنی ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

نحوه محاسبه ارتفاع ساختمان

برای دانلود فیلم باکیفیت آموزش نحوه محاسبه ارتفاع ساختمان، ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.

دانلود ویدئوی آموزش ستون‌گذاری

برای دانلود فیلم باکیفیت و فایل پی‌دی‌اف آموزش ستون‌گذاری ایمیل اصلی خودتان را در کادر زیر وارد کنید.