به دوره رایگان طراحی معماری خوش آمدید.

امیر راد

سلام دوست عزیز؛

من امیر راد، مدیر سایت رادآرشیتکت و مدرس دوره رایگان طراحی معماری هستم. پیوستن شما را به خانواده بزرگ و حرفه‌ای رادآرشیتکت خوشامد می‌گویم و خیلی خوشحالم که تصمیم گرفتید در این دوره بسیار حرفه‌ای شرکت کنید.

شما جزو افرادی هستید که به‌زودی پیشرفت بسیار زیادی در معماری خواهید داشت و درآمدهای بسیار قابل توجهی در انتظار شماست. به شما اطمینان می‌دهم که شرکت در این دوره یکی از بهترین تصمیمات زندگی کاری شما خواهد بود و از این بابت به شما تبریک می‌گویم.

جلسه اول در ادامه همین صفحه قرار دارد، اما قبل از مشاهده این قسمت، لطفاً به نکات زیر توجه داشته باشید.

چند نکته ضروری

لطفاً قبل از اینکه شروع به دیدن فیلم جلسه اول کنید، به موارد زیر توجه کنید:

  • این یک دوره معمولی نیست! این دوره شامل مطالب و تکنیک‌های کاملا اجرایی و عملی است که مشابه آن را در هیچ‌جایی نمی‌توانید پیدا کنید.
  • لطفاً مطالب این دوره را بسیار جدی بگیرید و حتما تمام جلسات را تا انتها دنبال کنید.
  • در صورت نیاز، فیلم هر جلسه را چند بار ببینید تا به مباحث گفته شده مسلط شوید.
  • این دوره به‌صورت آنلاین و در ۱۰ جلسه می‌باشد که هر روز یک درس برای شما ایمیل می‌شود. بنابراین حتما هر روز ایمیل خودتان را چک کنید.
  • چنانچه بعد از دیدن هر جلسه سوالی داشتید، حتما سوالات خودتان را از طریق ایمیل برای من ارسال کنید. قول می‌دهم خیلی سریع پاسخ شما را بدهم.

جلسه اول را همین الان ببینید

 

لطفا ایمیل خودتان را چک کنید.

فیلم جلسه اول به ایمیل شما ارسال شد.

همین الان لینک دانلود جلسه اول را به ایمیل شما ارسال کردم و حداکثر تا پنج دقیقه دیگر به دست شما می‌رسد.

حتما همین الان ایمیل خودتان را چک کنید و مطمئن شوید که لینک دانلود فیلم جلسه اول را دریافت کرده‌اید. اگر در ایمیل‌تان چیزی وجود نداشت، بخش اسپم و پروموشن را هم چک کنید. اگر متوجه شدید که جلسه اول را دریافت نکرده‌اید، احتمالا در فرم ثبت‌نام، آدرس ایمیل‌تان را اشتباه وارد کرده‌اید. دراین‌صورت مجدداً فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید تا فیلم تمام جلسات برای شما ارسال شود.

ما فقط از طریق ایمیل با شما در ارتباط هستیم.

آموزش‌های حرفه‌ای و رایگان ما فقط و فقط به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

بنابراین حتی اگر خیلی وقت است از ایمیل خودتان استفاده نمی‌کنید، همین الان به خودتان قول دهید که حتما هر روز ایمیل خودتان را چک کنید.

محبوب‌ترین پکیج‌های معماری

بهترین پکیج‌ها و دوره‌های آنلاین معماری

در بخش زیر می‌توانید محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین پکیج‌های معماری سایت رادآرشیتکت را ببینید. اگر فرصت دارید حتما همین الان نگاهی به محتوای این آموزش‌ها بیاندازید.